5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Gistrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Gistrup er der lige nu to spændende ejendomme på markedet – en landejendom på Vaarstvej 80 og en villa på Aladdinvej 15B.
Landejendommen på Vaarstvej 80 tilbyder 157 m² boligareal fordelt på 5 rum. Med et imponerende grundareal på 87.245 m² er ejendommen noget særligt. Denne ejendom er prissat til 4.700.000 DKK.
På Aladdinvej 15B finder man en 179 m² stor villa. Villaen rummer 4 værelser og ligger på en grund på 1.036 m². Denne bolig er prissat til 3.995.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.